There is nothing to show here!
Slider with alias home4 not found.

Best WordPress Theme for Psycology Clinic and Doctors

Welcome to Our Clinic

Lorem Ipsum is simply text of the Lorem Ipsum is simply my text text of the Lorem Ipsum

printing and Ipsum is simply text of the Ipsum is simply text of thetypesetting Ipsum is simply text of the stry simply dummy text of the printing and typesetting industry the Ipsum is simply text of thetypesetting Ipsum.

Waimply text of the stry simply ting industry the Ipsum is simply text of thetypesetting Ipsum is simply text of the stry simply

Certified Consellors

Tam rem aperiam, eaque ipsaab.

Well Conselling

Tam rem aperiam, eaque ipsaab.

Remove Depression

Tam rem aperiam, eaque ipsaab.

Our Services

Lorem Ipsum is simply text of the Lorem Ipsum is simply my text of the printing and Ipsum is simply text of the Ipsum is simply text of thetypesetting Ipsum is simply text of the stry simply dummy text of the printing.

Yetişkin Psikolojisi

Hayat her zaman aynı mevsimde yaşanmıyor. Kimi zaman yaz, kimi zaman kış. Yaşadıklarımız, düşüncelerimiz ve duygularımız da öyle. Duygusal olarak kışa girdiyseniz, hep böyle kalamazsınız! Gelin Bahar Psikoloji’ye, dünyanıza bahar gelsin.

Ergenlik Psikolojisi

İnsanın kişilik gelişimi için çok hassas bir dönem olan ergenlikte, çocukta anne-babanın anlam dahi veremediği farklı davranış ve yaklaşımlar görülür. Bu dönemde hem ergenin kendi dünyasında, hem de ergenle diğer aile üyeleri arasında yaşanabilecek tüm sorunların çözümü için profesyonel destek veriyoruz.

Aile ve Evlilik Danışmanlığı

Yuvanız huzur adanız olsun. Tüm evlilik ve aile sorunlarınızda uzmanlıkla çözüm desteği veriyoruz. İnsan hayatının tamamını etkileyen bir çekirdektir aile. Evliliğinizde mutlu değilseniz, bu sizin bireysel yaşantınıza da sosyal yaşantınıza da etki eder. Hatta bu huzursuzluk, çocuklarınız üzerinde bile iz bırakır.

Çocuk Psikolojisi

Çocuklarda sıklıkla görülen dikkat eksikliği, hiperaktivite, okul ve özgüven sorunlarının yanı sıra, alt ıslatma, parmak emme gibi tüm davranış bozuklukları, iletişim kuramama, kardeş kıskançlığı, özgül öğrenme güçlüğü, kaygı bozukluğu, sınav stresi gibi tüm durumların kolaylıkla üstesinden gelebilirsiniz.

Özel Öğrenme Güçlüğü (Disleksi)

İnsanın kişilik gelişimi için çok hassas bir dönem olan ergenlikte, çocukta anne-babanın anlam dahi veremediği farklı davranış ve yaklaşımlar görülür. Bu dönemde hem ergenin kendi dünyasında, hem de ergenle diğer aile üyeleri arasında yaşanabilecek tüm sorunların çözümü için profesyonel destek veriyoruz.

Wisc-R Testi

Wisc-R uygulayanlar psikolojik danışma ve rehberlik, eğitimde psikolojik hizmetler ve psikoloji lisans mezunu olmanın yanında Test ile ilgili uygulayıcı Sertifikasına sahip olması gerekmektedir.

Online Danışmanlık

Online danışmanlık evimizden ya da bulunduğumuz ortamdan ayrılmadan internet üzerinden skype gibi belli programlar kullanılarak danışan ve terapistin yüz yüze görüşmesine imkân vermektedir. Online danışmanlık süreci aynen ofiste birebir yapılan seanslar gibi 45 dakika sürer. Seansta kullanılacak ölçek ve dokümanlar e-posta yoluyla danışana ulaştırılır.

About clinic overview

Lorem Ipsum is simply text of the Lorem Ipsum fost.

is simply my text of the printing and Ipsum is simply text of the Ipsum is simply text of thetypesetting Ipsum is simply text of the stry simply dummy text of the printing and typesetting industry

Lorem Ipsum is simply text of the Lorem Ipsum is simply my text of the printing and Ipsum is simply text of the Ipsum is simply text of thetypesetting Ipsum is simply text of the stry simply dummy text of the printing and typesetting industry simply dummy text of the printing and typesetting Ipsum is simply text of the Ipsum is simply text of thetypesetting.

Psychological pricing or price ending is a marketing practice based on the theory that certain prices have a psychological impact.

Sorry, there is no child pages under your selected page.

Latest News

MÜLAKAT

İŞ MÜLAKATLARINDA YOL HARİTASI Eğer iş hayatına girecek yeni mezunsanız bu yazı sizler için basit ama etkili bir yol haritası niteliğinde olacaktır. Gençsin, hayallerin var, emek vermişsin, yeni mezunsun, iş başvurusu yaptın, mülakata çağırdılar ve ne olacağını bilmiyorsun? Araştırmalara göre bir iş pozisyonuna başvuran ortalama 250 kişi ve beni bu 250 kişiden farklılaştıran bilmem gereken

Read More
Sevgiye Beş Kala

Bir uçak düşünün . Mükemmel tasarlanmış bir uçak. Sağlam zeminli bir hava alanından havalanmak üzere…   Son anda uçağın yakıtının yeterli olmadığı fark ediliyor. Sizce bu uçak uzun bir yol alabilir mi ? Ortak  değerler , ortak amaçlar,  ortak beklentiler ve benzer özelliklere sahip olduğunuz ancak aranızda sevgi bağı kurulamayan bir insanla evlilik yolculuğuna çıkmak da

Read More
Evlilikte İletişim

Evlilik; karmaşık, sürekli değişen ve iki kişinin daha önce hiç karşılaşmadıkları sorunları beraberce çözmek zorunda oldukları bir ilişkiler sistemidir. Bu sistemin içinde eşin yanı sıra, yakınlar ve çocuklar yeni sorumluluklarla birlikte yeni iletişim alanları da oluştururlar. Bu yeni kurulan sistemin içinde, elbette çatışmalar, kızgınlıklar, sorunlar yaşanabilir. Evliliklerde yaşanan sorunların en önemli nedenlerinden birisi iletişim eksikliğidir.

Read More

Error: Contact form not found.