Services
ÖZEL ÖĞRENME GÜÇLÜĞÜ (DİSLEKSİ)

Çocuğunuz ergenlik dönemini kazasız-belasız atlatmak için tüm durumlarda yardımcı oluyoruz.

İnsanın kişilik gelişimi için çok hassas bir dönem olan ergenlikte, çocukta anne-babanın anlam dahi veremediği farklı davranış ve yaklaşımlar görülür. Bu dönemde hem ergenin kendi dünyasında, hem de ergenle diğer aile üyeleri arasında yaşanabilecek tüm sorunların çözümü için profesyonel destek veriyoruz.

Ergenlik problemleri bazen tahmin etmediğiniz kadar kolaylıkla çözümlenir. Bu dönemi ‘onun hayatı için’ yıkıcı değil, geliştirici hâle getirebilirsiniz. Ergenlerle çalışma konusunda deneyimli danışman Özgül öğrenme güçlüğü (disleksi) uzmanı danışmanlarımız, “özel destekleriyle” yanınızda.

Beynin farklı alanlarının farklı potansiyellerle çalışması durumu olarak görülen ve bir çok dâhinin de yaşadığı bir durum olarak bilinen “disleksi”, çocuğun okul yaşantısını ve dolayısıyla gelecekteki iş ve sosyal hayatını önemli ölçüde etkilemektedir.

Merkezimizde özellikle özgül öğrenme güçlüğü (disleksi) alanında ihtisaslaşmış, deneyimli psikologlarımız bulunmaktadır. Çocuğunuzla özel olarak çalışarak, durumundan dolayı yaşayabileceği sorunları en aza indirmeyi öğretiyoruz.

Disleksi ile yaşamak da başarılı olmak da zor değil. Anne-baba olarak gönlünüz rahat olsun. Uzman desteği ile çocuğunuzun hayatında yeni bir kapıyı aralayın.