17 May 2017
Özel Öğrenme Güçlüğü (Disleksi)
ÖZEL ÖĞRENME GÜÇLÜĞÜ (DİSLEKSİ)

Çocuğunuz ergenlik dönemini kazasız-belasız atlatmak için tüm durumlarda yardımcı oluyoruz.

İnsanın kişilik gelişimi için çok hassas bir dönem olan ergenlikte, çocukta anne-babanın anlam dahi veremediği farklı davranış ve yaklaşımlar görülür. Bu dönemde hem ergenin kendi dünyasında, hem de ergenle diğer aile üyeleri arasında yaşanabilecek tüm sorunların çözümü için profesyonel destek veriyoruz.

Ergenlik problemleri bazen tahmin etmediğiniz kadar kolaylıkla çözümlenir. Bu dönemi ‘onun hayatı için’ yıkıcı değil, geliştirici hâle getirebilirsiniz. Ergenlerle çalışma konusunda deneyimli danışman Özgül öğrenme güçlüğü (disleksi) uzmanı danışmanlarımız, “özel destekleriyle” yanınızda.

Beynin farklı alanlarının farklı potansiyellerle çalışması durumu olarak görülen ve bir çok dâhinin de yaşadığı bir durum olarak bilinen “disleksi”, çocuğun okul yaşantısını ve dolayısıyla gelecekteki iş ve sosyal hayatını önemli ölçüde etkilemektedir.

Merkezimizde özellikle özgül öğrenme güçlüğü (disleksi) alanında ihtisaslaşmış, deneyimli psikologlarımız bulunmaktadır. Çocuğunuzla özel olarak çalışarak, durumundan dolayı yaşayabileceği sorunları en aza indirmeyi öğretiyoruz.

Disleksi ile yaşamak da başarılı olmak da zor değil. Anne-baba olarak gönlünüz rahat olsun. Uzman desteği ile çocuğunuzun hayatında yeni bir kapıyı aralayın.

16 May 2017
Çocuk Psikolojisi
ÇOCUK PSİKOLOJİSİ

Çocuklarda sıklıkla görülen dikkat eksikliği, hiperaktivite, okul ve özgüven sorunlarının yanı sıra, alt ıslatma, parmak emme gibi tüm davranış bozuklukları, iletişim kuramama, kardeş kıskançlığı, özgül öğrenme güçlüğü, kaygı bozukluğu, sınav stresi gibi tüm durumların kolaylıkla üstesinden gelebilirsiniz.

Ayrıca çocuğunuzun başı, uyku, öfke ya da takıntılarla dertteyse de siz dert etmeyin!

Bu konularda sorun yaşayan sadece sizin çocuğunuz değil. Biz çok örneğini gördük.  Şimdi hepsi de mutlu mutlu hayatlarına devam ediyorlar.

Her yaş grubu çocuk sorunları konusunda çok deneyimli uzman bir kadromuz var. Gelin Bahar Psikoloji’ye, dünyanıza bahar gelsin…

16 May 2017
Aile ve Evlilik Danışmanlığı
AİLE VE EVLİLİK DANIŞMANLIĞI

Yuvanız huzur adanız olsun. Tüm evlilik ve aile sorunlarınızda uzmanlıkla çözüm desteği veriyoruz.

İnsan hayatının tamamını etkileyen bir çekirdektir aile. Evliliğinizde mutlu değilseniz, bu sizin bireysel yaşantınıza da sosyal yaşantınıza da etki eder. Hatta bu huzursuzluk, çocuklarınız üzerinde bile iz bırakır.

Bir çok aile sorunu, profesyonel destekle çözümlenebilmektedir. Uzmanlığını “aile terapisi” alanında yapmış, birçok çiftle çalışmış deneyimli danışmanlarımızın desteğiyle, ailenizi her ikiniz için de bir sevinç merkezi haline getirebilirsiniz.

Sorunlarınızla yaşamayın, çözüme doğru bir adım atın!


15 May 2017
Ergenlik Psikolojisi
ERGENLİK PSİKOLOJİSİ

Çocuğunuz ergenlik dönemini kazasız-belasız atlatmak için tüm durumlarda yardımcı oluyoruz.

İnsanın kişilik gelişimi için çok hassas bir dönem olan ergenlikte, çocukta anne-babanın anlam dahi veremediği farklı davranış ve yaklaşımlar görülür. Bu dönemde hem ergenin kendi dünyasında, hem de ergenle diğer aile üyeleri arasında yaşanabilecek tüm sorunların çözümü için profesyonel destek veriyoruz.

Ergenlik problemleri bazen tahmin etmediğiniz kadar kolaylıkla çözümlenir. Bu dönemi ‘onun hayatı için’ yıkıcı değil, geliştirici hâle getirebilirsiniz. Ergenlerle çalışma konusunda deneyimli danışmanlarımızla hizmetinizdeyiz.

15 May 2017
Yetişkin Psikolojisi
YETİŞKİN PSİKOLOJİSİ

Hayat her zaman aynı mevsimde yaşanmıyor. Kimi zaman yaz, kimi zaman kış. Yaşadıklarımız, düşüncelerimiz ve duygularımız da öyle. Duygusal olarak kışa girdiyseniz, hep böyle kalamazsınız! Gelin Bahar Psikoloji’ye, dünyanıza bahar gelsin.

Hayatınızda değişmesini istediğiniz bir şeyler varsa,

Hırçınlıkla ya da içe kapanarak bunların üzerini örtmekten sıkıldaysanız artık,
Bu değişimi “ilaçlarla” değil de kendi iradenizi güçlendirerek gerçekleştirmek istiyorsanız… Bekliyoruz!

Depresyon, panik atak, kaygı, stres, takıntı, özgüven eksikliği, öfke ve uyku sorunları gibi problemlerinizin çözümü için gelin, birlikte yola çıkalım.
Ayrıca ölüm, hastalık, travma sonrası ya da hamilelik gibi özel dönemlerinizi atlatmakta da size destek veriyoruz.